- Moterys patiria mažiau orgazmų dėl klinikinių intervencijų – tačiau išeitis yra
- Apsišarvuokite kantrybe – norint atrasti tai, kas patinka, prireiks laiko
- Kaip Magelanas perplaukė Ramųjį malonumų vandenyną – mes irgi pasieksime savąjį
- Geriausios sekso pozos G taškui stimuliuoti – štai dvi, kurias verta išbandyti
Šiame tekste informacija yra skirta asmenims, ne jaunesniems nei 18 metų amžiaus. Skaitydami šį tekstą Jūs patvirtinate, kad esate ne jaunesni ir prisiimate visą atsakomybę už šios informacijos poveikį.
Moterys patiria mažiau orgazmų dėl klinikinių intervencijų – tačiau išeitis yra
Galime pasidžiaugti, jog po daugelį metų trukusių diskusijų gydytojai visgi mano atradę galutinių įrodymų, jog skambiai vadinama erogeninė zona iš tiesų egzistuoja. Norite daugiau detalių ar netgi prašote žemėlapio? Laikykitės.
Tiesa ta, kad Turkijos mokslininkų komanda patvirtino, kad vadinamoji erogeninė zona, esanti kelių centimetrų gylyje vaginoje, yra tikra – „matoma“, apčiuopiama bei juntama, – beveik taip pat lengvai (arba sudėtingai), kaip kiaušinis vištoje[1]. Nepaisant to, egzistuoja tam tikra ne itin palanki išlyga: moterys ateityje galimai patirs mažiau ir ne tokių intensyvių orgazmų, jeigu, pavyzdžiui, pastarosioms buvo atlikta operacija G taško srityje.
Tam, kad šią išvadą įtvirtinti, tyrėjai stebėjo 89 pacienčių, kurioms buvo atlikta priekinės kolporafijos operacija (chirurginė manipuliacija, kurios metu atliekama makšties plastika, t. y. rekonstrukcinė procedūra), skirta makšties priekinės sienelės silpnumui, dėl kurios nusileidžia šlapimo pūslė, įtakodama seksualinę funkciją. Intervencija reikalinga tuomet, kai įvyksta priekinės sienelės iškritimas, kuomet per daug spaudžiami dubens dugno raumenys, laikantys šlapimo pūslę, gimdą ir žarnyną vietoje, o tai pasireiškia dėl gimdymo, sunkių daiktų kėlimo, kosulio ar vidurių užkietėjimo.
Galiausiai paaiškėjo, jog nors susijaudinimas ir lytinis potraukis po operacijos išlieka tokie patys, pacientėms pastebimai sumažėja su orgazmu susijusių pojūčių amplitudė. Negana to, tokie asmenys neretai skundžiasi padidėjusiu skausmu lytinių santykių metu[2].
Apsišarvuokite kantrybe – norint atrasti tai, kas patinka, prireiks laiko
Vis dėlto mokslininkai nesutaria dėl G taško dydžio, konkrečios vietos bei pavadinimo; kai kurie iš jų netgi teigia, jog šis terminas ganėtinai klaidinantis.
Pavyzdžiui, praėjusiais metais buvo raginama erogeninę zoną, kurią, kaip žinia, pirmą kartą atrado vokiečių ginekologas Ernstas Gräfenbergas, pervadinti „G zona“ dėl skirtingų jos funkcijų, dirgiklių bei vietų, kurios skiriasi priklausomai nuo žmogaus anatomijos. Buvo ir priešgyniautojų – tokių, kurie teigė neva G taškas yra netikras, nes mokslininkams nepavyko rasti anatominės struktūros, kurią būtų galima identifikuoti kaip malonumų centrą neskaitant klitorio. Kitaip sakant, sviestas sviestuotas, tačiau kas ieško, tas galimai bus turėjęs daugiau asmeninės (ne iš lūpų į lūpas) patirties.
Įrodymai, kad šios zonos gali ir nebūti savo ruožtu sumažina spaudimą ir nerimą moterims, kurios turi užsibrėžusios tikslą užkariauti savo genitalijas „iki kaulų smegenų“.
Kaip Magelanas perplaukė Ramųjį malonumų vandenyną – mes irgi pasieksime savąjį
Orgazmas, kaip žinome, ne tik „it ranka“ nuima stresą ir pagerina odos būklę, bet ir padeda užkurti deramą nuotaiką visai dienai, nepaisant to, kad vaginaliniai orgazmai neretai tokie pat sunkiai pasiekiami kaip ir paslaptingoji G teritorija.
Santykinai retai pasitaiko, jog silpnoji lytis patirtų orgazmą vien tik lytinio akto metu, t. y. joms nereikėtų nei rankų, nei burnos, nei sekso žaisliukų. Dėl to kai kalbama apie orgazmą lytinių santykių metu, būtina arba bent jau naudinga klitorio stimuliacija.
Makšties priekinėje sienelėje iš tiesų yra labai daug nervų, kraujagyslių bei egzokrininių liaukų, susietų su moterų lytiniu potraukiu[3]. O tai leidžia daryti prielaidą, jog G taškas nėra atskiras bei specifinis anatomijos elementas – labiau didesnio klitorio tinklo dalis (todėl kai stimuliuojate G tašką – norime to ar ne – stimuliuojate ir dalį klitorio)[4].
Konkrečiau, žirnio dydžio mazgelis ten, kur susijungia vidinės lytinės lūpos, yra tik klitorio viršūnė, besidalijanti į dvi „šaknis“, kurios gali būti maždaug 10 cm ilgio. Apdovanojimas – stimuliavimas gali sukelti skvirtingą (taip, tai tikra) ir padėti pasiekti vaginalinį orgazmą. Visgi nors rasti G tašką gali būti sudėtinga, nereiškia, jog neįmanoma. Būtų dar paprasčiau, jei užuot ieškojusios malonumų viršukalnės seksualinės veiklos su partneriu metu, iš pradžių save (kaip reikiant) ištyrinėtumėte „be publikos pagalbos“.
Junkite pirmą pavarą ir atsipalaiduokite. Kai būsite pasiruošusios, prieš įkišdamos pirštus ar sekso žaisliuką, pradėkite masažuoti makšties angą. Tada pirštais arba žaislu lengvu judesiu stumtelėkite jį į vidų saulės rezginio link. Svarbiausia nesistengti pataikyti į konkretų „mygtuką“ – tiesiog kartoti šį judesį ir stebėti, kada pojūčiai stiprėja.
Kaip ir kitų erogeninių zonų atveju, kiekvieno žmogaus pageidavimai skirtingi. Kitaip sakant, orgazmas nėra universali patirtis, todėl nėra teisingo ar neteisingo apskrito pyrago recepto. Galų gale, pasiseks ne visiems. Svarbiausia atminti, jog masturbacija yra visiškai normalus ir sveikas būdas gerai jaustis savame kūne.
Geriausios sekso pozos G taškui stimuliuoti – štai dvi, kurias verta išbandyti
Rekomenduojama išbandyti padėtis, kurios leis šiek tiek labiau kontroliuoti judesius, kad galėtumėte išsiaiškinti, kokios stimuliacijos rūšys labiausiai tinka ir patinka.
Raitelis. Kai kurie žmonės šią padėtį vadina „kaubojės“ poza. Paprašykite partnerio atsigulti ant nugaros, tada užlipkite ant viršaus ir įsitaisykite ant jo. Ši padėtis leis visiškai kontroliuoti įsiskverbimo ritmą, gylį bei kampą, todėl galite sutelkti dėmesį į savo G taško paiešką. Visgi užuot sūpavusios aukštyn / žemyn, pabandykite judėti pirmyn ir atgal, jog stimuliuotumėte G taško sritį prie vidinės makšties sienelės. Taip pat gali pasitarnauti ir klubų sukimo lanku judesiai.
Šuniukas. Tai dar vienas puikus būdas pasiekti gilesnį įsiskverbimą sekso metu, kadangi lengva keisti kampą, kad pataikytumėte į G tašką. Pradėkite ant rankų ir kelių, partneriui stovint už nugaros. Įsiskverbimo metu bandykite atsiremti į dilbius arba pastumti klubus atgal, jog pakeistumėte kampą, kol rasite geriausiai tinkančią padėtį.
Nebijokite prisiimti atsakomybę už savo seksualinį gyvenimą – nes tai vienas svarbiausių žingsnių pilnaverčio gyvenimo link; kiekvienas nusipelno turėti puikų seksą šiais nelabai puikiais laikais.